Genel Özellikler

VEGA RESIDENCE

Yüksek Konut Kalitesi ve Güven Veren Markası ile Erenkaya İnşaat Görkemli Bir Projeye Daha İmza Atıyor
Vega Residence

Projemizde 65 adet 1+1 daire, 10 adet 2+1 daire, 10 adet 2+1 dubleks daire, olmak üzere toplam 85 daire bulunmaktadır. Ayrıca 6 adet hizmete yönelik dükkan ve mağaza zemin katta yer almaktadır.

Vega Residence, sadece konumuyla değil, sunduğu ayrıcalıklarla da size zaman kazandırıyor, hayatınıza değer katıyor.

Bina girişinde bulunacak olan olan resepsiyon görevlilerimiz ile transfer hizmetlerinden yemek siparişine, temizlik hizmetlerinden alışveriş hizmetlerine kadar bir çok hizmet ile ilgili bilgi alabilir, gerekli organizasyonları yapabilirsiniz.

Binanın çatısında yer alan yaşam alanında, güneşlenme terası, barbeque alanı ve bir havuz ile yaşam alanınıza ekstra keyif katacak.

Sinema Odası

Vega Residence

Residence'ınızda yeterli ölçüde bir ekran ve 5+1 Ses sistemi ve özel yalıtımı ile Sinema Odası sizi seyretmek istediğiniz filmlerle beraber ağırlamaktan mutlu olacaktır.

Fitness Center

Vega Residence

Spor hayatımızın bir vazgeçilmezi. Bu özel proje’de de kaliteli ve özel ekipmanlardan oluşan keyifli bir Fitness odası, spor yapacaksakinlerimizin hizmetinde.

Hamam, Sauna ve Buhar Odası

Vega Residence

Günlük hayatın stresinden kurtulmak için; Hamam, Sauna ve Buhar odasından oluşan bölümümüzde apayrı bir keyif yaşayacaksınız.

Güneşlenme Terası

Vega Residence

Çatıda yer alan havuz ve etrafındaki güneşlenme terası ile güneşi gördüğünüz he an bu keyif yanınızda...

Barbeque

Vega Residence

Terasta bulunan Barbeque yaz-kış bu keyifi yaşamak isteyenlerin hizmetinde olacak. Tadına doyum olmaz lezzet ve anlara hazır olun.

Kuru Temizleme

Vega Residence

Residence yaşayanlarına özel indirimli fiyatlarla evinizden alıp, evinize bırakacak hizmeti yaşayacaksınız. Resepsiyon’a bir telefonunuz yeterli.

Ev Temizliği Hizmeti

Vega Residence

İstediğiniz bir zaman için anlaşmalı temizlik firmamızdan randevu alabilir, işten evinize döndüğünüzde evinizi ilk günkü gibi pırıl pırıl bulabilirsiniz.

Yüz Tanıma

Vega Residence

Bina giriş’lerinde yüz tanıma sistemi ile güvenliği bir üst seviyeye taşıdık. Size sadece bu güvenli ortamın tadını çıkarmak kaldı.

Plaka Tanıma

Vega Residence

Otapark’a giriş ve çıkışlarınızda, plaka tanıma sistemi ile hızlıca giriş çıkış yapabileceksiniz.

Görüntülü Güvenlik

Vega Residence

Residence içi, çevresi ve otoparkımız kameralar ile 24 saat sizin güvenliğiniz için takip altında olacak.

Gayrimenkul Danışmanı

Vega Residence

Her dairemizi, katımızı, bölgemizi ve residence hizmetlerini tanıyan, bilen ve işinin uzmanı bir gayrimenkul danışmanı her zaman hizmetinizde olacak.

Jeneratör

Vega Residence

Modern yaşamın en önemli gereği elektriği kesintisiz olarak sağlayacak Jeneratör, Vega Residence'ın en büyük gücü.